Erzet podłogi

Produkcja elementów na zamówienie

Poza produktami oferowanymi przez naszą firmę w ramach dystrybucji, możemy zaoferować produkcję na zamówienie elementów drewnianych. Istnieje możliwość realizacji projektów schodów, balustrad, tarasów, blatów kuchennych, półek, parapetów itp. według indywidualnych preferencji i wymagań. W dodatku służymy pomocą w doborze materiałów i rozwiązań technologicznych.

Dla zamówień indywidualnych nasze działanie opiera się o następujące kroki:

 1. Konsultacja projektowa: Spotkanie aby omówić Twoje wymagania i preferencje dotyczące potrzebnego produktu. Możesz zadecydować o wyglądzie, rozmiarze, kształcie, rodzaju drewna i wszelkich innych szczegółach, które są istotne dla Twojego projektu.
 2. Projekt i wzór: Na podstawie zebranych informacji opracujemy projekt, który jest zgodny z Twoimi preferencjami. Możesz mieć możliwość dostosowania układu desek lub paneli, wzoru i innych elementów..
 3. Wybór drewna: W zależności od Twojego projektu, będziesz mógł wybrać rodzaj drewna, które zostanie użyte do produkcji podłogi. Do wyboru jest szeroki wachlarz gatunków drewna o różnych właściwościach i wyglądzie.
 4. Produkcja: Po zaakceptowaniu projektu i wyborze drewna, rozpoczniemy produkcję według ustalonych specyfikacji.
 5. Dostawa i montaż: Po zakończeniu produkcji zapewnimy dostawę na miejsce instalacji. Zespół wykwalifikowanych monterów może zająć się montażem. Nasi specjaliści posiadają niezbędne umiejętności, sprzęt i doświadczenie, aby prawidłowo zainstalować zamówione produkty zgodnie z ustalonym projektem i specyfikacjami. Otrzymasz od nas gwarancję na wykonaną usługę

Warto pamiętać, że produkcja na zamówienie może wymagać więcej czasu, aby dostosować się do Twoich wymagań i zrealizować projekt. Zawsze warto skonsultować się z nami, aby otrzymać szczegółowe informacje na temat procesu i kosztów.

produkcja na zamowienie
Erzet podłogi

Zobacz także

Podłogi z litego drewna
PODŁOGI Z LITEGO DREWNA
PODŁOGI WIELOWARSTWOWE
DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE
LISTWY PRZYPODŁOGOWE​
Podłogi z litego drewna
PRODUKTY DO PIELĘGNACJI PODŁOGI
USŁUGI
Masz pytania
formularz   kontaktowy

Masz pytania?

  Firma Erzet-Podłogi oferuje podłogi drewniane, parkiety, podłogi egzotyczne renomowanych producentów. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywa firma TARKETT oraz JUNCKERS. W naszej ofercie znajduje się także bogata gama środków do pielęgnacji i konserwacji podłóg.

  Masz pytania?

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
  • Sobota – nieczynne
  Copyright © 2023 Erzet Podłogi