Klasa drewna Rustical

Rustical

Rustykalny charakter tych paneli podkreśla częstsze występowanie sęków i naturalnych przebarwień drewna oraz wyraźnych różnic strukturalnych.

Robust

Żywy, wyrazisty styl podłogi, podkreślony przez znaczne różnice kolorystyczne stworzone przez mix jasnych i ciemnych pasków drewna.

Klasa drewna Robust
Klasa drewna Select

Select

Select jest naszym najbardziej jednorodnym typem drewna, z niewielkimi różnicami w kolorystyce i strukturze. Podłogi wyselekcjonowane w ten sposób są dyskretne i emanują wyjątkowym spokojem.

Nature

Podłogi w stylu naturalnym, pokazujące piękno naturalnej rzeźby i kolorystyki drewna, z wyraźniej zaznaczonymi różnicami odcieni i struktury. Panele mogą zawierać niewielkie sęki i rozjaśnienia utworzone przez soki drzewne. Podłogi nature są bardziej wyraziste od stonowanych paneli select.

Klasa drewna Nature
Erzet podłogi

Zobacz także

Podłogi z litego drewna
PODŁOGI Z LITEGO DREWNA
PODŁOGI WIELOWARSTWOWE
DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE
LISTWY PRZYPODŁOGOWE​
Podłogi z litego drewna
PRODUKTY DO PIELĘGNACJI PODŁOGI
USŁUGI
Masz pytania
formularz   kontaktowy

Masz pytania?

  Firma Erzet-Podłogi oferuje podłogi drewniane, parkiety, podłogi egzotyczne renomowanych producentów. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywa firma TARKETT oraz JUNCKERS. W naszej ofercie znajduje się także bogata gama środków do pielęgnacji i konserwacji podłóg.

  Masz pytania?

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
  • Sobota – nieczynne
  Copyright © 2023 Erzet Podłogi