Erzet podłogi

Jak łatwo i szybko kupić podłogę?

To bardzo proste: wystarczy zadzwonić. Resztą zajmiemy się sami. Klient nie musi nic wiedzieć na temat problemów z dostawą, montażem, z konserwacją, a nawet z odnowieniem naszej podłogi.To wszystko za Państwa wykonamy my.

1. Poznaj naszą ofertę

Wykonujemy różne rodzaje parkietów z różnych gatunków drewna. Ta strona pozwala zorientować się w bogactwie naszej oferty. Wybierz kolor i fakturę drewna, a my doradzimy jaki dobrać rodzaj montażu oraz rodzaj wykończenia powierzchni. Te wybory decydują o poziomie kosztów oraz o czasie trwania montażu. Wariantów z rodzajami drewna, wykończenia i instalacji jest nieskończenie wiele. Opowiedz nam o swoich potrzebach i marzeniach, a my spróbujemy je zrealizować.

2. Skontaktuj się z nami

Wskaż produkt, który zwrócił Twoją uwagę i napisz e-mail erzet@erzet.pl lub zatelefonuj /aktywny telefon skype /. Odpowiedź w formie e-mail lub przez fax nadejdzie w ciągu 24 godzin. Będzie zawierać uwagi dotyczące państwa wyboru oraz wstępną wycenę podłogi.

3. Przyjedziemy do Ciebie

Jeśli nasza wycena wstępna będzie dla Ciebie interesująca, proponujemy następny krok: zaproś nas do siebie. Przywieziemy próbki podłogi i listew, zrobimy pomiary pomieszczeń, sprawdzimy czy podłoże jest odpowiednie pod wybraną podłogę. Po tej wizycie sporządzimy kosztorys określający ostateczną cenę. Bez żadnych zobowiązań z twojej strony!

4. Realizacja zamówienia

Jeśli materiał, który wybrałeś, jest w naszym magazynie, a nasza ekipa czeka na zlecenie, zamówienie zostanie zrealizowane natychmiast. Wiemy jednak, że podłogę planuje się ze sporym wyprzedzeniem. Dlatego jest czas aby sprowadzić materiał oraz zaplanować montaż. Potrzebujemy na to od 2 do 4 tygodni. Gdybyś kupował sam materiał na podłogę, otrzymasz go przed upływem 2 tygodni.

5. Dostawa

Koszt transportu podlega negocjacji. Może wynosić 0 jeżeli mamy do Ciebie blisko, a Ty kupujesz większą ilość. Gorzej, gdy chcesz podłogi kilka metrów i mieszkasz daleko.
Mamy nadzieję, że to rozumiesz.

6. Gwarancja

Kupując podłogę bez montażu otrzymujesz z naszych rąk gwarancję producenta. Jeżeli zamawiasz podłogę wraz z montażem, otrzymujesz naszą gwarancję, że podłoga jest dobrze wykonana! To jest dopiero pełna i pewna GWARANCJA! Wiesz ile reklamacji odrzuca producent z powodu niewłaściwego montażu? Usługa wykonania podłogi poprzedza umowa między Tobą i naszą firmą, która zawiera warunki użytkowania, konserwacji oraz zasady gwarancji.

7. Płatność

Płacisz tylko za to, co już masz u siebie. Za materiały po ich dostawie na budowę. Za usługę wtedy, gdy już widzisz, że jest dobrze wykonana. Jest jeden wyjątek: jeżeli sprowadzamy materiał na podłogę wyłącznie dla Ciebie /nie mamy na stanie w magazynie/ – wpłacasz zadatek w wysokości 10 % całej umowy.

Erzet-Podłogi
Erzet podłogi

Zobacz także

Podłogi z litego drewna
PODŁOGI Z LITEGO DREWNA
PODŁOGI WIELOWARSTWOWE
DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE
LISTWY PRZYPODŁOGOWE​
Podłogi z litego drewna
PRODUKTY DO PIELĘGNACJI PODŁOGI
USŁUGI
Masz pytania
formularz   kontaktowy

Masz pytania?

  Firma Erzet-Podłogi oferuje podłogi drewniane, parkiety, podłogi egzotyczne renomowanych producentów. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywa firma TARKETT oraz JUNCKERS. W naszej ofercie znajduje się także bogata gama środków do pielęgnacji i konserwacji podłóg.

  Masz pytania?

  Godziny otwarcia

  • Poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
  • Sobota – nieczynne
  Copyright © 2023 Erzet Podłogi