Jak łatwo i szybko kupić podłogę?

To bardzo proste: wystarczy zadzwonić. Resztą zajmiemy się sami. Klient nie musi nic wiedzieć na temat problemów z dostawą, montażem, z konserwacją, a nawet z odnowieniem naszej podłogi

To wszystko za Państwa wykonamy my.

1. Poznaj naszą ofertę

Wykonujemy różne rodzaje parkietów z różnych gatunków drewna. Ta strona pozwala zorientować się w bogactwie naszej oferty. Wybierz kolor i fakturę drewna, a my doradzimy jaki dobrać rodzaj montażu oraz rodzaj wykończenia powierzchni. Te wybory decydują o poziomie kosztów oraz o czasie trwania montażu. Wariantów z rodzajami drewna, wykończenia i instalacji jest nieskończenie wiele. Opowiedz nam o swoich potrzebach i marzeniach, a my spróbujemy je zrealizować.

2. Skontaktuj się z nami

Wskaż produkt, który zwrócił Twoją uwagę i napisz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zatelefonuj /aktywny telefon skype /. Odpowiedź w formie e-mail lub przez fax nadejdzie w ciągu 24 godzin. Będzie zawierać uwagi dotyczące państwa wyboru oraz wstępną wycenę podłogi.

3. Przyjedziemy do Ciebie

Jeśli nasza wycena wstępna będzie dla Ciebie interesująca, proponujemy następny krok: zaproś nas do siebie. Przywieziemy próbki podłogi i listew, zrobimy pomiary pomieszczeń, sprawdzimy czy podłoże jest odpowiednie pod wybraną podłogę. Po tej wizycie sporządzimy kosztorys określający ostateczną cenę. Bez żadnych zobowiązań z twojej strony!

4. Realizacja zamówienia

Jeśli materiał, który wybrałeś, jest w naszym magazynie, a nasza ekipa czeka na zlecenie, zamówienie zostanie zrealizowane natychmiast. Wiemy jednak, że podłogę planuje się ze sporym wyprzedzeniem. Dlatego jest czas aby sprowadzić materiał oraz zaplanować montaż. Potrzebujemy na to od 2 do 4 tygodni. Gdybyś kupował sam materiał na podłogę, otrzymasz go przed upływem 2 tygodni.

5. Dostawa

Koszt transportu podlega negocjacji. Może wynosić 0 jeżeli mamy do Ciebie blisko, a Ty kupujesz większą ilość. Gorzej, gdy chcesz podłogi kilka metrów i mieszkasz daleko. Mamy nadzieję, że to rozumiesz.

6. Gwarancja

Kupując podłogę bez montażu otrzymujesz z naszych rąk gwarancję producenta. Jeżeli zamawiasz podłogę wraz z montażem, otrzymujesz naszą gwarancję, że podłoga jest dobrze wykonana! To jest dopiero pełna i pewna GWARANCJA! Wiesz ile reklamacji odrzuca producent z powodu niewłaściwego montażu? Usługa wykonania podłogi poprzedza umowa między Tobą i naszą firmą, która zawiera warunki użytkowania, konserwacji oraz zasady gwarancji.

7. Płatność

Płacisz tylko za to, co już masz u siebie. Za materiały po ich dostawie na budowę. Za usługę wtedy, gdy już widzisz, że jest dobrze wykonana. Jest jeden wyjątek: jeżeli sprowadzamy materiał na podłogę wyłącznie dla Ciebie /nie mamy na stanie w magazynie/ - wpłacasz zadatek w wysokości 10 % całej umowy.

Poznaj naszą ofertę

Podłogi dębowe w dobrej cenie

Pure Dąb Tres wzorzysty 3-lamelowy

Pure Dąb Tres wzorzysty 3-lamelowyLakier Proteco Natura
2281/164/13mm

99.00 zł/m2 netto
Dąb Rustic 1-lamelowy szczotkowany

Dąb Rustic 1-lamelowy szczotkowany Lakier Proteco Natura
1850/134/13mm

169.00 zł/m2 netto
Dąb Multi Natur 1-lamelowy

Dąb Multi Natur 1-lamelowy Lakier Proteco Natura
1850x155x13 mm

129.00 zł/m2 netto
Shade Dąb Essence Plank 1-lamelowy

Shade Dąb Essence Plank 1-lamelowy Lakier Proteco Natura
2200/190/14 mm

179.00 zł/m2 netto
Pure Dąb Tres wzorzysty

Pure Dąb Rustic Plank szczotkowanyLakier Proteco Hardwax Oil
2160/162/13 mm

149.00 zł/m2 netto

Erzet-Podłogi od niemal 20 lat służymy naszym klientom

Nasza specjalność to podłogi drewniane. Oferujemy praktycznie wszystkie rodzaje drewna i niemal wszystkie odmiany podłóg z drewna. Klepki parkietowe, deseczki, dyle, mozaiki tradycyjne i przemysłowe, parkiet taflowy, parkiety dwu i trzywarstwowe, bruk drewniany, parkiety pałacowe, podłogi fornirowane, intarsjowane i inne. Nie zostawiamy klienta z problemem montażu. Jesteśmy z nim od początku budowy i pomagamy zaplanować podłogi. Sprawdzamy prawidłowość wykonania podłoża, mierzymy wilgotność, określamy zapotrzebowanie na materiały. My nie tworzymy problemów, my je rozwiązujemy.

czytaj więcej

Zobacz nasze relizacje

Masz pytania? Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń +48 33 812-57-72