• Obiekt: Galeria Sztuki "Kopuła nad Rondem", Katowice
  • Realizacja: 2006 r.
  • Powierzchnia: podłogi 360 m2, ściany 200 m2
  • Podłogi i ściany: dyle merbau w klasie natur, parkiet dąb contry Biadki
  • Technologia: chodnik biegnący po łuku dł. 65 m, podłoga na kostrukcji z legarów drewnianych i płyt OSB, paroizolacja, wełna mineralna, dyle merbau mocowane techniką mieszaną, klejowo mechniczną, zabezpieczenie powierzchni olej 1 HS plus firmy Eukula; obudowy ścian - podobnie jak podłoga. Scena - konstrukcja z płyt OSB, klepka dębowa dąb country FP Biadki, zabezpieczenie olej 1 HS plus Eukula, wyposażenie - blaty z drewna dębowego klejonego.

Podłoga ELEGANCE Dąb deska Dąb deska 2467 x 260 x 21 mm wykończone olejem

199.00 zł/m2 netto

Dąb Mix deska surowa 1-lamelowa deska / surowa / 1960/2160 x 190 x 13 mm

109.00 zł/m2 netto

Podłogi dębowe w dobrej cenie

Erzet-Podłogi od niemal 20 lat służymy naszym klientom

Nasza specjalność to podłogi drewniane. Oferujemy praktycznie wszystkie rodzaje drewna i niemal wszystkie odmiany podłóg z drewna. Klepki parkietowe, deseczki, dyle, mozaiki tradycyjne i przemysłowe, parkiet taflowy, parkiety dwu i trzywarstwowe, bruk drewniany, parkiety pałacowe, podłogi fornirowane, intarsjowane i inne. Nie zostawiamy klienta z problemem montażu. Jesteśmy z nim od początku budowy i pomagamy zaplanować podłogi. Sprawdzamy prawidłowość wykonania podłoża, mierzymy wilgotność, określamy zapotrzebowanie na materiały. My nie tworzymy problemów, my je rozwiązujemy.

czytaj więcej

Zobacz nasze relizacje

Masz pytania? Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń +48 33 812-57-72

Jak łatwo i szybko kupić podłogę drewnianą ?

To bardzo proste: wystarczy zadzwonić. Resztą zajmiemy się sami. Klient nie musi nic wiedzieć na temat problemów z dostawą, montażem, z konserwacją, a nawet z odnowieniem naszej podłogi. To wszystko za Państwa wykonamy my.

+48 33 812-57-72

Erzet Podłogi

Firma Erzet-Podłogi oferuje podłogi drewniane, parkiety, podłogi egzotyczne renomowanych producentów. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywa firma TARKETT oraz JUNCKERS. W naszej ofercie znajduje się także bogata gama środków do pielęgnacji i konserwacji podłóg. Dzięki nim Państwa podłogi wyglądają doskonale nie tylko zaraz po ich zamontowaniu, ale również długo po.