nospr 3

Niedawno wykonaliśmy renowację Wielkiej Sali Koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

W 2014 roku nasza firma zrealizowała ponad 500m2 powierzchni na Wielkiej Sali Koncertowej – 305m2 poziomej i 210m2 pionowej. Na estradzie znajduje się podłoga akustyczna z żółtego cedru alaskańskiego (polska nazwa to cyprysik nutkajski). Jest to drewno o średniej gęstości, jednolitej w każdym fragmencie pnia, dzięki czemu ma znakomite właściwości akustyczne. Zaprojektowana w staranny sposób estrada działa jak pudło rezonansowe i wzmacnia dźwięk orkiestry. Do zabezpieczenia podłogi użyliśmy oleju, ponieważ lakier zmieniłby właściwości akustyczne drewna.

nospr 5

nospr 6

nospr 2

W ramach zamówienia wykonaliśmy także estradę Sali Kameralnej- 105m2 powierzchni poziomej i pionowej. Podłoga wykonana została z dyli dębowych o grubości 32mm, na konstrukcji legarowej, a zabezpieczona olejem z pigmentem OSMO. Praca przy tworzeniu siedziby NOSPR była wielkim wyzwaniem. Przy realizacji estrady pracowało wiele osób z kilku firm. Bezbłędne odtworzenie projektu wymagało regularnych narad oraz ścisłej współpracy ze specjalistami, inżynierami i projektantami.

nospr sala kameralna

Podłoga ELEGANCE Dąb deska Dąb deska 2467 x 260 x 21 mm wykończone olejem

199.00 zł/m2

Dąb Mix deska surowa 1-lamelowa deska / surowa / 1960/2160 x 190 x 13 mm

109.00 zł/m2

Podłogi dębowe w dobrej cenie

Zobacz nasze relizacje

Masz pytania? Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń +48 33 812-57-72

Jak łatwo i szybko kupić podłogę drewnianą ?

To bardzo proste: wystarczy zadzwonić. Resztą zajmiemy się sami. Klient nie musi nic wiedzieć na temat problemów z dostawą, montażem, z konserwacją, a nawet z odnowieniem naszej podłogi. To wszystko za Państwa wykonamy my.

+48 33 812-57-72

Erzet Podłogi

Firma Erzet-Podłogi oferuje podłogi drewniane, parkiety, podłogi egzotyczne renomowanych producentów. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywa firma TARKETT oraz JUNCKERS. W naszej ofercie znajduje się także bogata gama środków do pielęgnacji i konserwacji podłóg. Dzięki nim Państwa podłogi wyglądają doskonale nie tylko zaraz po ich zamontowaniu, ale również długo po.