W kwietniu dokonaliśmy odświeżenia podłogi drewnianej Merbau w budynku Wydziału Chemii UJ w Krakowie.

Podłoga ta została wykonana przez naszą firmę w 2017 roku. Jest intensywnie użytkowana przez studentów i pracowników naukowych UJ. Do odświeżenia powierzchni ok. 600 m2 posłużyły środki pielęgnacyjne firmy Bautec. Do gruntowne go czyszczenia, usunięcia brudu i plam został użyty środek INTENSIVE natomiast do konserwacji środek pielęgnacyjny WAX.

wielka_sala_koncertowa_nospr
Wykonaliśmy renowację Wielkiej Sali Koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

W 2014 roku nasza firma zrealizowała ponad 500m2 powierzchni na Wielkiej Sali Koncertowej – 305m2 poziomej i 210m2 pionowej. Na estradzie znajduje się podłoga akustyczna z żółtego cedru alaskańskiego (polska nazwa to cyprysik nutkajski).

Wykonaliśmy parkiet w Ambasadzie RP w Wilnie
Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Litewskiej znajduje się w Wilnie, w dawnym Pałacu Paców. Jest to zabytek architektoniczny, zlokalizowany w centrum wileńskiej starówki. W 2007 roku został oficjalnie zakupiony przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, z przeznaczeniem na nową siedzibę Ambasady, Konsulatu Generalnego oraz Instytutu Polskiego.

Podłoga ELEGANCE Dąb deska Dąb deska 2467 x 260 x 21 mm wykończone olejem

199.00 zł/m2

Dąb Mix deska surowa 1-lamelowa deska / surowa / 1960/2160 x 190 x 13 mm

109.00 zł/m2

Podłogi dębowe w dobrej cenie

Zobacz nasze relizacje

Masz pytania? Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń +48 33 812-57-72

Jak łatwo i szybko kupić podłogę drewnianą ?

To bardzo proste: wystarczy zadzwonić. Resztą zajmiemy się sami. Klient nie musi nic wiedzieć na temat problemów z dostawą, montażem, z konserwacją, a nawet z odnowieniem naszej podłogi. To wszystko za Państwa wykonamy my.

+48 33 812-57-72

Erzet Podłogi

Firma Erzet-Podłogi oferuje podłogi drewniane, parkiety, podłogi egzotyczne renomowanych producentów. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywa firma TARKETT oraz JUNCKERS. W naszej ofercie znajduje się także bogata gama środków do pielęgnacji i konserwacji podłóg. Dzięki nim Państwa podłogi wyglądają doskonale nie tylko zaraz po ich zamontowaniu, ale również długo po.